اکسسوری های اپل, راهنمای خرید

تشخیص شارژر مک بوک اصل از فیک

تشخیص شارژر اصلی و تقلبی مک بوک

یکی از مهم ترین لوازم جانبی مک، شارژر مک بوک است! اگر شما از افرادی هستید که از محصولات مک بوک اپل استفاده میکنید، داشتن یک شارژر مک بوک اصل و اوریجینال بسیار برای شما مهم است. در این مقاله ما به شما آموزش میدهیم که چگونه شارژر فیک مک بوک را تشخیص دهید پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. البته خیلی از مواقع شرکت های سازنده شارژر فیک مک بوک، آنقدر این محصول را شبیه به محصول اصلی تولید میکنند که تشخیص اصالت شارژر مک بوک کار راحتی نخواهد بود! پس اول از همه بهترین کار این است که شارژر مک بوک را از یک فروشگاه معتبر تهیه کنید! به شما پیشنهاد میکنیم که حتما مقاله تشخیص اصالت محصولات اپل را بخوانید.

بررسی نوشته های روی شارژر اصل مک بوک

نوشته های روی شارژر اوریجینال مک بوک به رنگ خاکستری روشن میباشد و در نوشتن آن از فونت مخصوص شرکت اپل استفاده شده است. تشخیص نوشته اصلی روی شارژر مک بوک، کمی دشوار و سخت است اما اگر یک شارژر اصل مک بوک در کنار خود داشته باشید شاید بتوانید که تفاوت آن را با شارژر فیک تشخیص دهید البته از روی نوشته های آن.

تشخیص شارژر مک بوک فیک از روی لوگوی اپل

شارژر مک بوک اصلی اپل دارای لوگوی اپلی هست که بر روی محصول حک شده‌اند. این لوگو به صورت چاپ نیست و به صورت حک شده واقعی است. البته شارژر های مک فیک نیز این نشان تجاری را تقلید می‌کنند، اما گاهی اوقات جزئیات آن مانند اندازه و جزئیات کوچک لوگو را اشتباه می‌گیرند. برای تشخیص تفاوت‌ها، لوگوی اپل و لوگوی محصول را کنار هم قرار دهید.

تشخیص شارژر فیک مک بوک از روی لوگوی اپل

بررسی کیفیت ساخت

یکی از مهم ترین مشخصه های محصولات اصل ساخته شده توسط اپل، کیفیت فوق‌العاده بالای آن ها میباشد. پس اگر شما جایی یک شارژر مک بوک دیدید که کیفیت بسیار پایین تری نسبت به دیگر محصولات اپل دارد میتوانید به این موضوع شک کنید که احتمال دارد آن شارژر تقلبی مک بوک باشد! برای بررسی کیفیت میتوانید به نوع ساخت، جنس محصول و خیلی عوامل دیگر دقت کنید تا بتوانید شارژر مک بوک اصل را از فیک تشخیص دهید.

اختلاف قیمت شارژر فیک مک بوک با اصل

یکی از مهم ترین تفاوت های شارژر فیک مک بوک با اصل آن تفاوت قیمت بسیار زیاد آن است. پس اگر شما جایی دیدید که یک شارژر مک بوک با قیمت بسیار پایین تر از شارژر اصلی به فروش میرسد، بدانید که به احتمال بسیار قوی آن شارژر مک بوک فیک میباشد. در مورد خیلی از محصولات اپل از جمله شارژر ایفون هم این موضوع صادق است پس همیشه قبل از خرید قیمت محصول مورد نظر را بررسی کنید تا یک وقت محصول تقلبی را به جای اوریجینال نخرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *