آموزشی, اکسسوری های اپل

چگونه با ایرپاد آهنگ را عوض کنیم؟

عوض کردن آهنگ با دکمه ایرپاد

یکی از قابلیت های کاربردی ایرپاد حین گوش دادن موزیک این است که شما میتوانید با کمک ایرپاد موزیک را عوض کنید. و برای این کار لازم نیست که از گوشی خود استفاده کنید و فقط با کمک دکمه های هوشمند و لمسی ایرپاد میتوانید آهنگ را عوض کنید. به طور کلی برای این کار باید دکمه ایرپاد خود را به تعداد مشخصی فشار دهید! دکمه های ایرپاد به صورت فیزیکی نیستند و به شکل لمسی کار میکنند. در ایرپاد های پرو و ایرپاد نسل ۳ دکمه روی دسته ایرپاد قرار دارد و آن بخش را باید فشار دهید. اما در ایرپاد های نسل ۱ و ۲ باید به پشت سر آن ضربه بزنید. برای خرید ایرپاد هم میتوانید به سایت ما سر بزنید!

برای رد کردن آهنگ در ایرپاد باید دو بار پشت هم دکمه آن را فشار دهید تا آهنگ بعدی لیست شما پلی شود. برای رفتن به آهنگ قبلی باید سه بار پشت هم باید دکمه هندزفری را بزنید. و در آخر برای پاز زدن و پلی کردن آهنگ هم کافیست که فقط یک بار دکمه را بزنید تا آهنگ استپ و یا پلی شود. البته همانطور که گفته شد، مکان و نحوه کارکرد دکمه های ایرپاد های مختلف تفاوت دارند. در ادامه با ما برای آموزش عوض کردن آهنگ در ایرپاد های مختلف همراه باشید.

عوض کردن آهنگ در ایرپاد پرو ۲ و ۱ و ایرپاد نسل ۳

همانطور که گفته شد جای دکمه در ایرپاد های مختلف متفاوت است. دکمه لمسی ایرپاد برای عوض کردن آهنگ، در ایرپاد های پرو و ایرپاد نسل ۳، روی دسته آن قرار دارد. و همانطور که در بالاتر گفته شد برای رد کردن آهنگ در ایرپاد باید دکمه را دو پشت هم فشار دهید، برای رفتن به آهنگ قبلی باید دکمه ایرپاد را سه بار پشت هم فشار دهید و برای پاز یا پلی کردن آهنگ باید دکمه را یک بار فشار دهید. در ضمن برای خرید ایرپاد پرو ۲ هم میتوانید به سایت ما سر بزنید.

عوض کردن و استپ کردن آهنگ با دکمه در ایرپاد

عوض کردن آهنگ در ایرپاد نسل ۲ و ۱

دکمه عوض کردن آهنگ در ایرپاد نسل ۱ و ۲ در بخش پشتی آن قرار دارد و برای استفاده از آن باید روی آن ضربه بزنید. برای رد کردن آهنگ در ایرپاد باید دکمه را دو پشت هم فشار دهید، برای رفتن به آهنگ قبلی باید دکمه ایرپاد را سه بار پشت هم فشار دهید و برای پاز یا پلی کردن آهنگ باید دکمه را یک بار فشار دهید.

چگونه با دکمه ایرپاد آهنگ را عوض کنیم؟

کلام آخر

در این مقاله به صورت کامل به شما توضیح داده شد که چگونه آهنگ را با ایرپاد عوض کنید و چگونه با ایرپاد آهنگ را استپ کنید. کارکرد این روش در ایرپاد های مختلف متفاوت است اما روش استفاده از آن در این مقاله به صورت کامل توضیح داده شد! امیدواریم که از این مقاله لذت کافی را برده باشید و به شما کمک کرده باشد. اگر سوال و یا نظری درباره این آموزش دارید خوشحال میشیم که حتما در بخش نظرات این پست از ما بپرسید. درضمن اگر به گوش دادن موسیقی علاقه مند هستید، حتما به مقاله پیدا کردن اهنگ با صدا در وبلاگ ما سر بزنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *